Piesza Pielgrzymka Zawierciańska

W tym roku wyjątkowo Piesza  Pielgrzymka Zawierciańska wyruszy 26 sierpnia 2020 po Mszy św. koncelebrowanej w Bazylice św. Piotra i Pawła w Zawierciu o godz. 7.00. Po Eucharystii autokarami udamy się do Olsztyna k. Częstochowy  (można też  pojechać do Olsztyna indywidualnie), a stamtąd – około godz. 10.00 wyruszymy pieszo na Jasną Górę, gdzie na placu przed szczytem, będziemy uczestniczyć w uroczystej Eucharystii o godz.19.00. Powrót autokarami do Zawiercia – po modlitwie apelowej.

Zapisy do 30 lipca 2020 w zakrystii lub w kancelarii w naszej parafii.  Następujące dane są potrzebne: imię i nazwisko, pesel,  adres, nr telefonu. Opłata pielgrzymkowa przy zapisie i  wynosi: 20 zł od osoby + 20 zł koszt przejazdu autokarem. Warunkiem uczestnictwa w pielgrzymce jest podpisanie oświadczenia o przestrzeganiu reżimu sanitarnego ze względu na panujące zagrożenia epidemiczne SARS COV-2

Comments are closed.